RE/MAX Permanentia

O nás

Jsme DŮVĚRA a SPOLEHLIVOST.

Slogan „Realitní služby, jaké si přejete“ pro nás není jenom fráze, ale závazek.

S námi je život snadnější. Proč? Podívejte se…

 

Spolehlivost a férovost je naší zásadou

Jsme partnerem, kterému můžete věřit a odvede pro vás profesionální práci. Ctíme vysoká morální a mravní měřítka a řídíme se zásadou „Jak chcete, aby lidé jednali s vámi, tak jednejte ve všem vy s nimi.“
Nechceme pro vás pracovat jenom jednou, ale jsme pro vás lidmi, za kterými se budete rádi vracet po celý svůj život.

Kdo jsme a jaké máme cíle

Naše kancelář je součástí franšízové sítě RE/MAX, která má jasně daná pravidla (Etický kodex, Reklamační řád a Záruku spokojenosti)
„Všemu, co děláme, jednoznačně kraluje váš skvělý pocit z úspěšné transakce. Prodáváte nemovitost poprvé (dost možná i naposledy) za život a obáváte se neznámého? Obraťte se na nás a bezstarostně proplujete celým prodejem. Vaše noční můry se promění v procházku růžovou zahradou, na kterou budete rádi vzpomínat. Kontaktujte nás a zažijete radost z toho, že všechno běží, jak se sluší a patří.“
K potřebám každého člověka přistupujeme individuálně a hledáme pro vás to nejlepší řešení. Vše u nás probíhá transparentně, nic netajíme, na nic si nehrajeme, každému vše důkladně vysvětlíme. Když řešíte realitní procesy s námi, život nemusí být těžký.
Nechceme pro vás pracovat jenom jednou, ale trvale, kdykoli to budete potřebovat v průběhu vašeho života a tomu přizpůsobujeme vše co děláme.
„Dlouho trvající radost ze spolupráce. RE/MAX Permanentia.“

Milan Zeman

(majite kanceláře)

Naše hodnoty

 • Dobré jméno

  Dobré jméno si člověk buduje po celý svůj život a má mnohem větší hodnotu než peníze a úspěch. Nám na dobrém jménu záleží. Váš obchod je i náš obchod.

 • Kvalita a profesionalita

  S námi jde obchod bez starostí, vše máme pevně ve svých rukou, do posledního puntíku. Všechno děláme tak, jak se to dělat má. Nezjednodušujeme si naši práci, neváháme všemu věnovat patřičný čas. Klíčová je pro nás vaše potřeba.

 • Poctivost

  Neuslyšíte od nás žádnou lež. Přejeme si chovat se ve všem poctivě ať už jde o práci, rodinu, jednání nebo zákonné předpisy.

 • Spolehlivost

  Chceme, aby se na nás dalo spolehnout, co slíbíme, to dodržíme.

 • Otevřenost a upřímnost

  Nemáme rádi polopravdy a nejasnosti. Proto s každým jednáme na rovinu, bez příkras i kdybychom kvůli tomu měli přijít o obchod. Nelechtáme lidem uši tím, že bychom jim říkali to, co chtějí slyšet.

 • Důvěra a lidskost

  Je pro nás důležitý osobní přístup k lidem, zjišťujeme potřebu každého člověka dříve, než začneme ukazovat co a jak pro něj můžeme udělat. Na nic si nehrajeme, nezveličujeme to, co by měla být samozřejmost.

Jaké jsou naše poslání a vize?

Nechceme a nikdy nebudeme velkou realitní kanceláří s desítkami makléřů, ale vždy budeme rodinou kanceláří s několika málo lidmi sdílejícími naše hodnoty. Pro každého našeho klienta chceme být jistotou, že je v dobrých rukách a nebude váhat nás doporučit nebo se na nás opětovně obrátit. Doufáme, že přispějeme k tomu, že změníme pohled na realitní makléře v České republice.

Jsme přesvědčení, že dobré věci trvají a dobré mezilidské vztahy jsou zdrojem trvalé radosti v životě i když můžeme zažívat obtížná období.

Nábor makléřů

 

Kontaktovat kancelář

*
*
*
email: phone:

O RE/MAX Česká republika

Mise RE/MAX ČR

Stavíme na celosvětovém úspěchu společnosti RE/MAX v obchodu s nemovitostmi. Strategicky a dlouhodobě budujeme silnou pozici této společnosti v České republice.

Vysokou profesionalitou a etikou našich makléřů a kanceláří překonáváme očekávání zákazníků a pozitivně ovlivňujeme způsob obchodování na českém realitním trhu.

Spolu s našimi partnery, dodavateli a akcionáři tvoříme silný tým, který má společný zájem maximálně uspokojovat potřeby zákazníků v obchodu s nemovitostmi.

Budujeme dlouhodobé a korektní vztahy s našimi zákazníky, místní komunitou, obchodními partnery a kolegy, protože lidé a mezilidské vztahy jsou pro nás v obchodě mimořádně důležité.

 

Hodnoty RE/MAX ČR

 • Dbáme na to, aby každý profitoval: zákazníci, makléři, majitelé i akcionáři – to je jediná cesta k trvalému a úspěšnému růstu.
 • Víme, že lidé jsou to nejdůležitější – každý problém se dá vyřešit, jestliže existuje tým těch správných lidí a přátel.
 • Garantujeme našim zákazníkům vysoce etické chování tím, že jednáme v souladu s RE/MAX Etickým kodexem a RE/MAX Reklamačním řádem.
 • Zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků a řídíme se principy RE/MAX Zaručené spokojenosti zákazníků.
 • Dbáme na to, aby byl růst generován znalostmi a profesionalitou, proto se v obchodování řídíme RE/MAX Profesionálními prodejními standardy.
 • Zaměřujeme se na jednoduchost, jasnou zodpovědnost a rychlost realizace prostřednictvím sdílení a opakovaného využití informací a zkušeností, protože dlouhodobě mohou na trhu obstát a vítězit jen ti rychlí.
 • S našimi kolegy a partnery jednáme vždy s důvěrou, úctou a respektem a budujeme vztahy založené na otevřené komunikaci, oddanosti a loajalitě.
 • Zaměřujeme se na perfektní realizaci těch správných věcí, protože víme, že někdy méně znamená více. Dbáme proto o podstatu věci, ne o prázdnou formu.