RE/MAX Permanentia
Petr Sedlák

Petr Sedlák Makléř

Kontaktovat Nemovitosti Petr Sedlák je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 70457051.

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5
Reference klientů

Specializace - typ zakázky

Prodej, pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, byty, domy, developerské projekty

Informace o makléři

S úctou k Vám i Vašemu majetku

Spolehlivost a být Vám kdykoliv k dispozici je pro mě samozřejmost.

  • V zaměstnání stráví většina z nás skoro čtvrtinu svého života, abych já byl ve svém zaměstnání spokojený a šťastný, tak musí být spokojený s mými službami hlavně můj zákazník. 
  • Proto férové jednání a spokojený zákazník je má hlavní priorita.
  • www.petrsedlak-reality.cz

Makléř měsíce a roku

Nabídka nemovitostí

Realizace

Reference

S panem Sedlákem jsme byli velice spokojeni, všem doporučuji se na něho obrátit.

Hodnocení: 5/5

Služeb pana Sedláka naše rodina využila v minulosti vícekrát. Ať už k prodeji, poradenství, či v posledním případě pronájmu nemovitosti. Vždy jsme byli naprosto spokojeni. Je to profesionál se vsemi potřebnými znalostmi, přátelským přístupem a řešící vše s úsměvem.

Hodnocení: 5/5

Pan Sedlák je člověk na správném místě. Je pozorný, komunikativní, slušný je to člověk který realitám rozumí. Panu Sedlákovi nedávám hodnocení 5 ale 100.

Hodnocení: 5/5

Pan Petr Sedlak je vyborny projdejce. Poradí a vysvetli co je potřeba ma nadherne prezentace nemovitosti. Sve se praci se venuje na 150 %. Za nas velika spokojenost.

Hodnocení: 5/5

Přístup pana Sedláka se mi hodně líbil, byl vstřícný a lidský. Ochotně pomáhal a cítil jsem jeho snahu odvést svou práci kvalitně. S poskytovanými službami jsem byl velmi spokojený.

Hodnocení: 5/5

Na pana Sedláka se obracíme s rodinou dlouhodobě se všemi našimi potřebami ohledně realitních služeb. Ještě nikdy nás nezklamal.

Hodnocení: 5/5

Služby pana Sedláka byly daleko nejlepší ze všech, se kterými jsem měl zkušenost. Oceňuji serióznost, pravidelnou komunikaci, proklientský přístup. Pouze superlativy!!!

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Pan Sedlák je profesionál na svém místě, perfektní servis, lidský přístup a rychlé řešení veškerých formalit je u něj samozřejmostí. V porovnání s ostatními makléři jiných společností neuvěřitelný rozdíl. Určitě doporučuji spolupráci s ním.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

100% spokojen,ochota,prostě super.

Hodnocení: 5/5

Pokud by se více realitních makléřů chovalo jako pan Petr Sedlák, mělo by to velký dopad na pozitivní vnímání makléřů, potažmo realitních kanceláří, širokou veřejností...

Hodnocení: 5/5
Načíst další reference

Kontaktní formulář

*
*
*
*
*
fname: fullname: